Katalog filtrów

65026020 01062680 HAKO, H0032-0012-77, MS70, SR6020 Okuma

Polski Producent Filtrów

HYDROTRADE Polska jest właścicielem  marki filtrów CRONNE Industry. Cronne Industry, to marka o ugruntowanej pozycji, skoncentrowana na rozwoju nowych produktów w dziedzinie filtracji przemysłowej. To również dostawca w kluczowym segmencie rynku części zamiennych podzespołów przemysłowych, oferujący oryginalne podzespoły przy zachowaniu niezmiennego zakresu i wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Linia produktów Cronne Industry to ponad 8000 typów części zmiennych, która obejmuje 93 procent europejskiego rynku aplikacji przemysłowych.

Katalog Filtrów on-linekatalog filtrów

katalog filtrów cronne filters

DYSTRYBUCJA FILTRÓW i WKŁADÓW:

Hydrotrade Polska jest autoryzowanym dystrybutorem fabryki PZL-Sędziszów” S.A.  PZL Sędziszów specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju filtrów. W szerokiej gamie produktów znajdują się filtry: powietrza, oleju, paliwa, kabinowe, hydrauliczne oraz osuszacze powietrza. Zakład posiada własny ośrodek badawczo-rozwojowy, gdzie od 1960 roku przeprowadza liczne testy i kontrole filtrów. Jakość naszych wyrobów jest zgodna z międzynarodowymi standardami i potwierdzona normą ISO/TS 16949:2009. Katalog filtrów z wyszukiwarką on line:

PZL Sędziszów Filtry

Hydrotrade Polska prowadzi sprzedaż oryginalnych filtrów marki Mahle.   Mahle to wiodący producent i dostawca części samochodowych na świecie. Historia firmy rozpoczyna się w 1920 roku, kiedy założyciele firmy – bracia Mahle – rozpoczynają produkcję tłoków samochodowych wykonanych z lekkich stopów metali. KATALOG – filtrów MAHLE z wygodną wyszukiwarką kodów:Filtry Mahle